BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jau Eskişehir’e

Belenkaip gražią sekmadienio popietę atvykau į Eskisehir. Mane pasitiko mano study bydy - vaikinukas vadu Yasin. Yasin studijuoja komunikacijos fakultete marketingą ir dirba Red bull marketingistu - atsakingas už brando marketingą  Eskisehir mieste. Taip pat jis pažįsta daug lietuvių, o praėjusį semestrą jis gyveno su lietuve, kuri buvo jo mergina. Ji išvažiavo prieš keletą dienų, nes baigėsi jos ERASMUS, tai dabar jis truputį depresuotas, bet vistiek labai man patinka.

Mano kambarys sveciu namuose

Mano kambarys sveciu namuose

Yasin nusivedė mane pavalgyt - ir baisiai apsidžiaugiau ir nustebau, kad šitas miestas kur kas pigesnis nei Kocaeli. Pavalgėm kavinėj už 4 TL, o Kacaeli už tokiąkainą nebent universiteto valgykloj ką nors gali gaut. Yasin  taip pat paminėjo, kad universiteto valgykloj už kompleksinius pietus studentai moka 1 TL (2 LT). Vėliau, palikusi visus lagaminus pas jį - išsiruošiau pasivaikščiot po miestą. Nuėjau iki universiteto - dievaži koks didelis, bet apie jį papasakosiu kitą kartą. Susiradau universiteto svečių namus (nes čia mes galim gyvent 5 dienas nemokamai, o aš vis dar nesusiradus būsto), užsiregistravau ir išėjau į miesto centrą. 

Vaizdas pro mano sveciu kambario langa

Vaizdas pro mano sveciu namu kambario langa

 Po pasivaikščiojimo pasiėmiau savo lagaminus ir grįžau į svečių namus. Svečių namai labai paprasti, bet tvarkingi, bet šita šalis manęs nekenčia interneto atžvilgiu.  Gyvenu labai gražiame vienviečiame kambaryje, bet kuris neturi interneto. Šalia manęs - 3 lenkės ir viena danė. Šiek tiek  bendravom, danė pasirodė labai linksma, lenkės irgi nieko atrodo, tik keista, kad jos ieško buto gyvent visos kartu, nes atskirai nenori. (žemıau - aukšto (3) kuriame gyvenau korıdorius ir prieškambaris)

 

 

Vakare man parašė Ysin, kad surado penkis pasiūlymus nuomot butą, tai antradienį ėjom apžiūrėt. Suradau patį gražiausią butą, kokį gyvenime esu mačius. Keturių kambarių - vienas svetainė, kokių 40 kv.m. didumo su projektorium ir begale minkštų krėslų, staliuku ir židiniu. Kiti trys gyvenamieji kambariai - vienas pirmam aukšte, du - antram (ai reikia paminėti, kad butas -dviejų aukštų su medinėm parketinėm grindim). Taip pat pirmam aukšte - dušas ir du toletai, antram - vonia ir tualetas, dydžio kaip Zaico kambarys  (kas žino, kaip aš mėgstu tokias vonias tai supranta :), žinoma vonios kambarys neprilygsta Simo Klaipėdos buto voniai, bet labai arti to - o tai jaulabai daug :)). Ir tai dar ne viskas - pirmam aukšte - milžiniškas balkonas, o antram - terasa, kurioj čiuju fuksų nulines būtų galima organizuot (dydžio kaip Tarantino klubas, nu gal biškį perdedu):). Butas - viršutiniuose 7 ir 8 aukštuose, per langą matosi visas miestas. Ai beje, butas - pačiam centre. Žodžiu, tikriausiai jau supratot, kad  sutikau ten gyvent :). Per mėnesį mokėsiu 180 EUR (620 LT) (čia su viskuo - komunaliniais, internetu, šildymu ir pan.). Turėjau ir pigesnių pasiūlymų, bet šitas butas tikrai vertas pabadavimo ir pataupymo :), nors šiaip aš panašiai ir planavau, kad nuomai išleisiu apie 200 EUR (universiteto info formoj buvo parašyta, kad maždaug tiek kainuoja).

Antradienį daugiau nieko ypatingo ir nenuveikėm - nuėjom į universiteto ERASMUS centrą - užsiregistravom. ERASMUS centras randasi Studentų centre, iš pražių nelabai supratau, kas tai. Ogi pasirodo tai pastatas, dydžio kaip kokie 4 MIFai, skirtas studentų atstovybei ir studentų klubams. Tai kai jėga. O mano study budy - yra prazidentas kažkurių tai ten organizacijų, tai sakė galės supažindint su savo organizacijos ir studentų atstovybės nariais, aprodys patalpas, supažindins su veikla :) Po universiteto - vaikščiojom po senamiestį ir tiek. Vakare grįžus dar pletkinau su lenke ir žiūrėjau Californication pirmą sezoną (Ronan su Denes kažkaip užkrėtė mane tuo serialu). Ai beje, dar antradienio rytas buvo pats gražiausias per paskutinius metus (tokį gražų rytą paskutinį kartą mačiau gal tik Vilniaus gatvėj) - pro langą švietė saulė, nusimaudžau normaliam duše, pasileidau mėgstamą muziką, jei dar ir kavos būtų buvę - būtų tobulas rytas :)

Dabar va eisiu krautis daiktų ir krausysiuosi į naujus namus :) Taip va prasidėjo mano gyvenimas Eskisehire, kol kas man čia labai labai parinka, žiūrėsim kaip bus toliau…

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

Laima2011-02-08 19:43

O tu viena tokiam milžiniškam bute gyvensi? :o

Issac Maez2011-02-18 11:34

Hands down, Apple’s app store wins by a mile. It’s a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I’m not sure I’d want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.

Matthew C. Kriner2011-02-18 16:12

The Zune concentrates on being a Portable Media Player. Not a web browser. Not a game machine. Maybe in the future it’ll do even better in those areas, but for now it’s a fantastic way to organize and listen to your music and videos, and is without peer in that regard. The iPod’s strengths are its web browsing and apps. If those sound more compelling, perhaps it is your best choice.

Hipolito M. Wiseman2011-02-27 16:45

The new Zune browser is surprisingly good, but not as good as the iPod’s. It works well, but isn’t as fast as Safari, and has a clunkier interface. If you occasionally plan on using the web browser that’s not an issue, but if you’re planning to browse the web alot from your PMP then the iPod’s larger screen and better browser may be important.

masturbator2011-03-14 04:53

increase sperm count naturally vitamins for sperm count increase seminal volume naturally vitamins that increase sperm volume sperm amount how do i increase my sperm count increase volume of ejaculation decrease in seminal fluid enhance ejaculation sperm production drugs low sperm count success stories increase your load supplements how to increase sperm production food to improve sperm motility good food for sperm count sperm production ejaculate zinc zero sperm morphology how to make more ejaculation vitamins to improve sperm morphology

Generally I don’t learn article on blogs, however I would like to say that this write-up very pressured me to try and do so! Your writing style has been amazed me. Thanks, quite great post.

Gtm coupon2012-03-26 05:15

I precisely wanted to thank you so much again. I do not know the things that I could possibly have followed in the absence of these recommendations discussed by you directly on such area of interest. It had been an absolute difficult case for me personally, however , taking note of a new specialised avenue you solved that forced me to weep with joy. I am just happy for this work and then hope that you really know what a powerful job your are accomplishing educating the rest all through a blog. I’m certain you’ve never come across any of us.

Att uverse2012-04-09 01:48

I wish to get across my gratitude for your kind-heartedness in support of men and women who absolutely need assistance with your idea. Your personal dedication to getting the solution across was exceedingly interesting and has surely empowered somebody much like me to attain their goals. Your new valuable facts denotes a lot to me and extremely more to my peers. With thanks; from each one of us.

Fix windows vista2012-05-03 01:35

Would you be fascinated about exchanging links?

Tyson F. Gautreaux2012-08-03 08:28

I just want to say I am just newbie to blogging and definitely liked your web page. Likely I’m planning to bookmark your site . You surely come with fabulous article content. Regards for sharing your web-site.

pocketpussy2012-09-18 09:36

time to be client and search for and it’s long run when it arrives to him” Every single have one of many upon the you was currently adult

Perkraustom2016-07-28 16:18

Oooo.KOKS SOVIETMETIS.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras